İş Geliştirme Aparatı

Üye Ol

ADANA İNŞAAT 2010

 İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN BEKLENEN BULUŞMASI...

ADANA İNŞAAT ve IHS 2010  FUARLARI, 18 - 21  ŞUBAT 2010 TARİHLERİ ARASINDA TÜYAP ADANA ULUSLARARASI FUAR VE KONGRE MERKEZİ'NDE.

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından Çukurova Fuarcılık Anonim Şirketi, Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Ticaret Odası işbirliği ile sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütlerinin desteği ile düzenlenecek olan, Adana İnşaat 2010 Fuarı 18 - 21 Şubat 2010 tarihleri arasında IHS - Isıtma Soğutma Havalandırma fuarı ile eş zamanlı olarak TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi' nde gerçekleştirilecektir.  

Gayri safi milli hasıla içindeki payı %6 iken etkilediği diğer alt sektörlerle bu oran %30'a çıkan inşaat sektörü, 200' ün üzerindeki işkolları ile beraber ülkemizin lokomotif sektörlerinden birisidir. Fuarımızın iç satışları arttırıp talepleri de canlandıracağı görüşündeyiz.

İnşaat sektöründe yapılan yatırımların ihtiyaçlarına da hızlı şekilde cevap verecek şekilde hazırlanan fuarlarımız Çukurova başta olmak üzere, Güneydoğu Anadolu' ya kadar tüm bölgeye hitap edecektir. Konusunda bölgenin en kapsamlı fuarları olan Adana İnşaat 2010 ve IHS 2010, geçtiğimiz yıl,  32.500 yerli ve yabancı ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır.

Geçen sene çok yoğun geçen fuarımıza bu sene de geçen seneki gibi birçok ülke ve bölgeden ziyaretçi akını olacağını tahmin etmekteyiz.

Adana İnşaat 2010 Fuarı' nı destekleyen kuruluşlar:

    * Anadolu Yapım Müteahhitleri Federasyonu
    * AGİD- Anadolu Girişimci iş Adamları Derneği
    * İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi
    * Adana Müteahhitler Birliği
    * Mimarlar Odası Adana şubesi
    * Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği
    * Hatay Yapım Müteahhitleri Derneği
    * Kayseri İmar İnşaat İşverenleri Derneği
    * Mersin İnşaat Müteahhitleri Derneği
    * Şanlıurfa Müteahhitler Derneği

Adana İnşaat 2010 Fuarı Kapsamı;

İnşaat Malzemeleri Ve İnşaat Teknolojileri
Altyapi İçin Gerekli Malzemeler, Agregalar, Asansörler, Yürüyen Merdivenler, Armatürler, İç Ve Dış Aydınlatma Sistemleri Banyo, Duş, Sauna Ve Wc, Donanımı Ve Su Tesisat Malzemeleri, Bilgisayar Hizmetleri, Boyalar-Ahşap Koruyucular, Camlar, Cam İşleme Teknolojisi, Döşeme Malzemeleri, Merdivenler, Duvar Blokları, Alçı, Beton, Pişmiş Toprak V.B. Bloklar, Elektrik Tesisati Donanimi-Kablolar, Elektronik Sistemler, Hazir Harç Ve Sivalar, Cephe Ve Çatı Kaplama Malzemeleri, Isı Ve Ses Yalıtımı, Su Yalıtımı, İskele Sistemleri, İş Emniyeti Ve İş Kıyafetleri, İzolasyon Malzemeleri, Çimento Ve Diğer Bağlayicilar, Doğal Taşlar, Hali, Paspas V.B., Hazir Betonlar, Çelik Yapı Profilleri Ve Çelik Yapı Teknolojileri, Demir Mamüller, Kalip Sistemleri Ve Kaliplar, Borular-Tesisat Sistemleri, Kapi Ve Pencere Donanimlari, Kilitler, Montaj Ve Bağlama Elemanlari, Hazır Mutfak Ve Mutfak Mobilyaları, Müteahhitlik Ve Mühendislik Hizmetleri, Otopark Donanimlari, Pencere Sistemleri, Prefabrike Yapilar, Seramik Mermer Ve Diğer Döşeme Malzemeleri, Sayaçlar, Ölçü Aletleri, Sera Ve Kiş Bahçeleri, Sıvı Ve Katı Atık Toplama Ve Yok Etme Tesisleri, Tavan Kaplamasi, Asma Tavanlar, Temiz Ve Pis Su Tesisati,Vitrefiye Malzemeler, Yangın Algılama Ve Söndürme Sistemleri, Yapi Kimyasallari, Yüzme Ve Süs Havuzlari, Bina Dekorasyon Malzemeleri, Bina Güvenlik Ve Otomasyon Sistemleri,
İş Ve İnşaat Makineleri, Tokmak Kapi Ve Yükleme Makineleri, Sikiştirma Makineleri, Yol Yapim Makineleri, Vinçler-Kaldirma Araçlari, İlgili Yayınlar

Adana IHS 2010  Fuarı kapsamı;

Enerji Sistemleri ¨ Isıtma Sistem ve Elemanları ¨ Soğutma-Klima Sistem ve Elemanları ¨ Havalandırma, Klima Sistem ve Elemanları ¨ Tesisat sistem ve Elemanları ¨ Yalıtım Ürünleri ¨ Proje-Mühendislik-Taahhüt İşleri ¨ Diğer ilgili Malzemeler ¨ Dernek ve Basın Yayın

ADANA İNŞAAT ve IHS 2010 FUARLARI

Ziyaret Saatleri
18 - 20 Şubat 2010 11:00 - 20:00
21 Şubat 2010 10:00 - 19:00
saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

100.Yıl Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Seyhan - ADANA